Auktionskataloger, Uppsala Auktionskammare, Peter Karbstein Dusseldorf mm
Bruksslitage.
- 2024-01-28 18:50:42
Slutpris:100 SEK
Avslutade auktioner liknande Auktionskataloger, Uppsala Auktionskammare, Peter Karbstein Dusseldorf mm
- 2014-02-28
- 1 000 SEK
AUKTIONSKATALOGER, 2000-tal.
- 2014-05-21
- Kolonn
- 400 SEK
- 2012-03-20
- Bukowskis market - Stockholm
- 300 SEK
Stor samling auktionskataloger, ca 100 st.
Stor samling auktionskataloger, ca 100 st. Stockholms Auktionsverk, Bukowskis, Uppsala Auktionskammare, Crafoords i Lund, Bruun Rasmussen, Göteborgs Auktionsverk, Ebberöds, Falkloos, m.fl. Kataloger från åren 1979 Läs mer...
- 2010-12-16
- Lauritz - SE, Helsingborg, Garnisonsg.
- 525 SEK
Slitage. Läs mer...
- 2009-09-06
- Bukowskis market - Göteborg
- 400 SEK