Asta Nielsen To kompositioner i blåt 2

Asta Nielsen: To kompositioner i blåt (2)

Olie på lærred. Sign. på bagsiden Asta Nielsen 1961 og 1972. Det ene billede fra 1972 har en afskalning. 55 x 70 cm og 55 x 70 cm.

  • 2023-09-13 20:37:00
  • Auktionshuset Hørsholm

Slutpris:650 DKK

Inga auktioner liknande "Asta Nielsen: To kompositioner i blåt (2)" hittades.