Specialauktion Allmoge måttstock
MÅTTSTOCK, 1700-tal, mässing med graverad dekor, signerad Butterfield, Paris, längd ca 18-33 cm. Slitage.
- 2017-10-16 00:00:00
Slutpris:4 400 SEK
Slutpris:4 400 SEK