Specialauktion Allmoge måttstock

MÅTTSTOCK, 1700-tal, mässing med graverad dekor, signerad Butterfield, Paris, längd ca 18-33 cm. Slitage.

Slutpris:4 400 SEK

Inga auktioner liknande "Specialauktion Allmoge måttstock" hittades.