Specialauktion Allmoge rivjärn

RIVJÄRN, mässing, 17/1800-tal, höjd ca 24 cm. Slitage, skador.

Slutpris:400 SEK

Inga auktioner liknande "Specialauktion Allmoge rivjärn" hittades.