Specialauktion Allmoge redskap

REDSKAP, 1800-tal, bl. a. juster, kniv samt miniatyrsax, längd ca 14-58 cm. Bruksslitage, skador.

Slutpris:500 SEK

Avslutade auktioner liknande Specialauktion Allmoge redskap