Specialauktion Allmoge väggskåp

VÄGGSKÅP, hörnmodell, 1700-/1800-tal, furu med dekorationsmåleri, höjd ca 65,5, 52x31,5 cm. Ålderrelaterat slitage, färgbortfall.

Slutpris:3 200 SEK