Specialauktion Allmoge väggskåp
VÄGGSKÅP, hörnmodell, 1700-/1800-tal, furu med dekorationsmåleri, höjd ca 65,5, 52x31,5 cm. Ålderrelaterat slitage, färgbortfall.
- 2017-10-16 00:00:00
Slutpris:3 200 SEK
Slutpris:3 200 SEK