Specialauktion Allmoge formar
FORMAR, 3 st, 1800-tal, koppar, bestående av: sockerskaksform, aladåbform och form längd ca 23,5-28,5 cm. Sockerskaksform, med mindre skador.
Länk till objektet hos Stockholms Auktionsverk1 100 SEK
Avslutade auktioner liknande Specialauktion Allmoge formar
Parti 8 delar, mestadels 1800-tal
1 100 SEK
Allmoge
550 SEK
Allmoge
400 SEK
Allmoge formar
600 SEK
Parti diverse
400 SEK
Formar allmoge
300 SEK
Specialauktion Allmoge Golvur
1 200 SEK
Specialauktion Allmoge slagbord
4 200 SEK
Specialauktion Allmoge bockbord
6 400 SEK
Specialauktion Allmoge smycken
1 800 SEK