Specialauktion Allmoge täcke

Specialauktion Allmoge täcke

TÄCKE, 1800-tal, 2 sammanfogade stycken, munkabälte i rött och grönt, ca 180x150 cm. Bruksslitage, smärre skador och hål.

Slutpris:550 SEK

Avslutade auktioner liknande Specialauktion Allmoge täcke