Specialauktion Allmoge dalahästar
DALAHÄSTAR, 6 st, 1900-tal, höjd ca 7-21 cm . Slitage, skador.
- 2017-10-16 00:00:00
Slutpris:750 SEK
Slutpris:750 SEK