Oljemålning Stig Lindberg Specialauktion Keramik
STIG LINDBERG (1916-1982): Figurkomposition, signerad och daterad Stig L -45, olja på pannå, ca 46x37 cm. Pannå med skador i hörn.
- 2017-12-04 00:00:00
Slutpris:70 000 SEK
Avslutade auktioner liknande Oljemålning Stig Lindberg Specialauktion Keramik
Stig Lindberg 'Domino' fat Keramik 1900-tal
- 2022-12-01
- Norrlands Auktionsverk
- 550 SEK
- 2022-09-29
- Norrlands Auktionsverk
- 800 SEK
Oljemålning, Stig Lindberg (1916-1982)
- 2022-10-24
- 31 000 SEK
- 2024-09-19
- Ystads Auktioner
- 100 SEK
- 2024-09-15
- 200 SEK
- 2024-09-15
- 140 SEK
Vas Upsala Ekeby 1930-tal
- 2024-09-22
- Auktionskammaren
- 900 SEK
- 2024-08-12
- Olséns Auktioner
- 900 SEK
Ca 32 x 32 cm Läs mer...
- 2024-09-04
- Olséns Auktioner
- 400 SEK
Parti formar "Traktör" Stig Lindberg, 7 delar
- 2024-08-29
- Mälardalens Auktioner
- 500 SEK