Design Paul Hoff Specialauktion Keramik

PAUL HOFF (född 1945), skulptur, "Cygnus cygnus", Gustavsberg, stengods, signerad med studiohanden och daterad 1987, No 167, höjd ca 64 cm. 508943.

Slutpris:5 000 SEK

Avslutade auktioner liknande Design Paul Hoff Specialauktion Keramik