Asta Holmborg oljemålning

Asta Holmborg oljemålning

ASTA HOLMBERG (1900-1982): Stockholmsmotiv, vy frå Söder, signerad Asta Holmberg, olja på duk, ca 33x47 cm. 512284.

Slutpris:1 200 SEK

Inga auktioner liknande "Asta Holmborg oljemålning" hittades.