Asta Holmborg oljemålning
ASTA HOLMBERG (1900-1982): Stockholmsmotiv, vy frå Söder, signerad Asta Holmberg, olja på duk, ca 33x47 cm. 512284.
- 2018-01-05 00:00:00
Slutpris:1 200 SEK
Slutpris:1 200 SEK