Auktionskataloger Bukowskis
AUKTIONSKATALOGER, 25 st. , Bukowskis auktioner, 1980-2000-tal, en från 1965, höjd ca 22-29 cm. Slitage, fläckar.
- 2018-11-23 00:00:00
Slutpris:300 SEK
Avslutade auktioner liknande Auktionskataloger Bukowskis
Bruksslitage. Läs mer...
- 2024-01-28
- 140 SEK
- 2018-08-09
- 300 SEK
- 2020-05-14
- 300 SEK
Bukowskis, auktionskataloger, 32 st
- 2022-09-18
- Ystads Auktioner
- 200 SEK
Auktionskataloger, Bukowskis, 1930 till 1960-tal
Fläckar, slitage. Läs mer...
- 2022-07-31
- Dalarnas Auktionsbyrå AB
- 150 SEK
- 2018-08-22
- 3 400 SEK
Bruksslitage. Läs mer...
- 2020-09-27
- Dalarnas Auktionsbyrå AB
- 250 SEK
(F) Låda med mest Dansk och Svensk litteratur
- 2023-11-27
- Göta Frimärken
- 300 SEK
- 2023-09-08
- 50 SEK
- 2017-12-09
- 300 SEK