Asta Holmberg oljemålning

Asta Holmberg oljemålning

ASTA HOLMBERG (1900-1982): ´´Nr 1 Spansk Landskap´´, signerad Asta Holmberg samt a tergo, olja på duk, ca 58x66 cm. Smärre slitage.

Slutpris:300 SEK

Avslutade auktioner liknande Asta Holmberg oljemålning