Asta Holmberg Vy från Fjällgatan på Södermalm
ASTA HOLMBERG (1900-1982): Vy från Fjällgatan på Södermalm, signerad Asta Holmberg, olja på duk, 32,5x46,5 cm. 712201.
- 2019-12-09 00:00:00
Slutpris:300 SEK
Avslutade auktioner liknande Asta Holmberg Vy från Fjällgatan på Södermalm
Asta Holmborg oljemålning
- 2018-01-05
- 1 200 SEK
Johan Fredrik Isberg Södermalm Fjällgatan
- 2017-10-06
- 1 700 SEK