Asta Holmberg Vy från Fjällgatan på Södermalm

ASTA HOLMBERG (1900-1982): Vy från Fjällgatan på Södermalm, signerad Asta Holmberg, olja på duk, 32,5x46,5 cm. 712201.

Slutpris:300 SEK

Avslutade auktioner liknande Asta Holmberg Vy från Fjällgatan på Södermalm