Design Paul Hoff Specialauktion Keramik

PAUL HOFF (född 1945), urna med lock, Gustavsberg, 1989, glaserat stengods med brunsvart-spräcklig dekor, lock i silverfärgad glasyr, signerad och numrerad 58/150, höjd ca 14 cm utan lock. 756363.

Slutpris:1 600 SEK

Avslutade auktioner liknande Design Paul Hoff Specialauktion Keramik