Vas, design Asta

Vas, design: Asta

Vas, design: Asta Strömberg, signerad Strömberg B820, höjd:13,7cm, nagg, något repig

Slutpris:150 SEK

Avslutade auktioner liknande Vas, design: Asta

Vas

Vas

  • 2024-07-26
  • Sikö Auktioner
  • 200 SEK
Asta Strömberg, vas, signerad, höjd 20 cm

  • 2022-04-24
  • Karljohan Auktioner
  • 120 SEK
Vas

Vas

  • 2023-03-30
  • Sikö Auktioner
  • 550 SEK
Asta Strömberg, Strömbergshyttan, vas i glas med grått underfång

  • 2023-12-10
  • Markus Auktioner
  • 280 SEK
Vas,

Vas,

  • 2023-11-20
  • Metropol
  • 600 SEK
Skål

Skål

  • 2023-09-30
  • Sikö Auktioner
  • 150 SEK
Vas i kristall Strömbergshyttan sign Asta Strömberg

  • 2023-10-22
  • Eskilstuna Auktionsverk
  • 325 SEK
Asta Westermark Florestedt koppar 4 st. ljusgula

  • 2020-08-26
  • Stockholms Auktionsverk
  • 650 SEK
Asta Westermark Florestedt skålar 4 st.

  • 2020-08-26
  • Stockholms Auktionsverk
  • 500 SEK
Vas, Sputnik, Strömbergshyttan, Asta Strömberg, 1900-talets andra del.

  • 2022-11-06
  • Smålands auktioner
  • 375 SEK