Asta Bäckman (1914-1993)
Olja på duk, skogsbild. Signerad. (67x85)
- 2022-10-23 12:20:00
- Dalarnas Auktionsbyrå AB
Slutpris:300 SEK
Avslutade auktioner liknande Asta Bäckman (1914-1993)
Akvarell, Asta Bäckman (1914-1993)
- 2019-04-29
- 100 SEK
Oljemålning, Asta Bäckman
- 2017-06-19
- 150 SEK
Oljemålning, Asta Bäckman
- 2009-02-02
- 200 SEK
Blandteknik, asta Bäckman
- 2008-05-12
- 100 SEK