Asta Strömberg, cylinderformet vase af glas, 1960'erne
Asta Strömberg, cylinderformet vase af glas, sign. Strömberg B 942. Udført hos Strömbergshyttan, 1960erne. H. 27 cm.
- 2017-08-30 20:54:00
- Lauritz - Roskilde
Slutpris:350 DKK
Avslutade auktioner liknande Asta Strömberg, cylinderformet vase af glas, 1960'erne
Asta Strömberg, Strömbergshyttan, skål i glas
- 2024-07-07
- 100 SEK
- 2023-12-10
- 280 SEK
2 vaser Nils Landberg och Asta Strömberg
- 2021-02-28
- 1 400 SEK
Parti diverse
- 2022-04-24
- Dalarnas Auktionsbyrå AB
- 400 SEK
- 2022-01-05
- 50 SEK
ASTA STRÖMBERG, VAS
- 2021-11-30
- Skånes Auktionsverk
- 2 000 SEK
- 2020-07-07
- Lauritz - Herlev
- 450 DKK
ASTA STRÖMBERG, VAS
- 2021-03-16
- Skånes Auktionsverk
- 1 000 SEK
2 vaser, 1950-60-tal
- 2021-02-22
- 1 200 SEK
Asta Strömberg samt Vicke Lindstrand vaser
- 2018-10-27
- 2 400 SEK