Peder Schou 2000-tallet Denne auktion er annulleret - se nu vare #1899027
Peder Schou. Komposition. Olie på lærred. Sign. PS. Uindrammet, 80 x 80 cm.
- 2010-05-12 19:06:00
- Lauritz - DK, Aarhus, Egå Havvej
Slutpris:325 DKK
Avslutade auktioner liknande Peder Schou 2000-tallet Denne auktion er annulleret - se nu vare #1899027
Snorre Sturlassons Norske Kongers Krønike 1757
- 2019-08-31
- 2 800 SEK
- 2015-10-22
- DK, Herlev, Dynamovej
- 1 700 DKK
- 2010-05-13
- 975 DKK
Peder Severin Krøyer, radering
- 2012-10-09
- Lauritz - DK, Roskilde, Store Hedevej
- 2 500 DKK
- 2010-06-15
- 1 050 DKK
- 2010-06-02
- 450 DKK