ASTA FAGERLUND. Olja på duk.

ASTA FAGERLUND. Olja på duk.

Figurscen, signerad a tergo daterad 1969, 65x72 cm. Mindre ytslitage.

Slutpris:1 702 SEK

Avslutade auktioner liknande ASTA FAGERLUND. Olja på duk.