ASTA FAGERLUND. Olja på duk.
Figurscen, signerad a tergo daterad 1969, 65x72 cm. Mindre ytslitage.
- 2018-04-08 11:08:00
- Halmstads Auktionskammare EF
Slutpris:1 702 SEK
Avslutade auktioner liknande ASTA FAGERLUND. Olja på duk.
Jörgen Fagerlund
- 2024-09-23
- 75 SEK
Bruno Fagerlund
- 2023-08-14
- 250 SEK
Bruno Fagerlund
- 2023-05-19
- 50 SEK
Asta Bäckman (1914-1993)
- 2022-10-23
- Dalarnas Auktionsbyrå AB
- 300 SEK
Oidentifierad
- 2022-12-09
- 100 SEK
Asta Holmberg Vy från Fjällgatan på Södermalm
- 2019-12-09
- 300 SEK
Asta Holmberg oljemålning
- 2019-09-16
- 300 SEK
JÖRGEN FAGERLUND, olja på duk, fjällmotiv
Signerad. Läs mer...
- 2022-05-08
- Formstad Auktioner
- 200 SEK
Olja på duk, signerad, Jörgen Fagerlund.
- 2022-04-10
- Smålands auktioner
- 100 SEK
Olja på Duk J Fagerlund 81x61cm
- 2022-02-27
- Upplands Auktionsverk
- 200 SEK