ASTA STRÖMBERG. Konstglas, vas, signerad.
Höjd ca 24,5 cm. Bruksslitage. Botten med repor.
Länk till objektet hos Kalmar Auktionsverk AB457 SEK
Avslutade auktioner liknande ASTA STRÖMBERG. Konstglas, vas, signerad.
Vas, design: Asta
150 SEK
Asta Strömberg, vas, signerad, höjd 20 cm
120 SEK
2 vaser Nils Landberg och Asta Strömberg
1 400 SEK
140 SEK
Vas,
600 SEK
Vas
550 SEK
Asta Strömberg
100 SEK
375 SEK
Asta Strömberg vas
750 SEK
VAS, troligen Asta Strömberg, Strömbergshyttan
2 000 SEK