VAS "SPUTNIK" Asta Strömberg, Strömbergshyttan, 1960-tal.
grönt underfång, osignerad, etikett finns. n höjd 21 cm. n
- 2019-03-15 04:16:00
- Kalmar Auktionsverk AB
Slutpris:800 SEK
Avslutade auktioner liknande VAS "SPUTNIK" Asta Strömberg, Strömbergshyttan, 1960-tal.
Vas,
- 2023-11-20
- 600 SEK
- 2022-11-06
- Smålands auktioner
- 375 SEK
Asta Strömberg vaser 13 st
- 2021-04-26
- 8 600 SEK
Vas
- 2024-07-26
- 200 SEK
Asta Strömberg, Strömbergshyttan, skål i glas
- 2024-07-07
- 100 SEK
- 2022-04-24
- Karljohan Auktioner
- 600 SEK
- 2022-04-24
- Karljohan Auktioner
- 140 SEK
- 2023-12-10
- 280 SEK
Gerda Strömberg
- 2024-09-01
- 450 SEK
- 2023-10-22
- Eskilstuna Auktionsverk
- 325 SEK