Auktionskataloger, 12 st Bukowskis-kataloger
12 st Bukowskis-kataloger, 1960-tal till 1970-tal.
- 2005-08-15 16:00:00
Slutpris:100 SEK
Avslutade auktioner liknande Auktionskataloger, 12 st Bukowskis-kataloger
Bukowskis, auktionskataloger, 32 st
- 2022-09-18
- Ystads Auktioner
- 200 SEK
Bruksslitage. Läs mer...
- 2024-01-28
- 140 SEK
Urmakeriet, "no reserve".
Urmakarverktyg från bl.a. Bergeon (t.ex. 5555, 2729, 2802, 6376), Seitz, Omega (Constellation Tool 95), Certina, Tissot (Sideral), Etic, Boley. T.ex. trycktestmaskiner, boettöppnare, fickursnycklar och väggursnycklar. Läs mer...
- 2024-02-25
- Bukowskis
- 76 000 SEK
- 2017-02-27
- Lauritz - Aarhus, DK
- 825 DKK
Auktionskataloger, Bukowskis, 1930 till 1960-tal
Fläckar, slitage. Läs mer...
- 2022-07-31
- Dalarnas Auktionsbyrå AB
- 150 SEK
- 2020-05-14
- 300 SEK
Auktionskataloger Bukowskis
- 2018-11-23
- 300 SEK
Kataloger Bang
- 2024-09-23
- 100 SEK
Klock böcker och kataloger
- 2019-12-29
- 30 EUR
(F) Låda med mest Dansk och Svensk litteratur
- 2023-11-27
- Göta Frimärken
- 300 SEK