Mat- och kaffeservisdelar 71st, 'Asta', Karlskrona
Med blomdekor och förgyllning. Förgyllningsslitage.
- 2017-07-30 12:00:00
- Dalarnas Auktionsbyrå AB
Slutpris:250 SEK
Avslutade auktioner liknande Mat- och kaffeservisdelar 71st, 'Asta', Karlskrona
Mat
- 2022-09-30
- 350 SEK
Mat
- 2021-08-04
- 400 SEK
Mat & kaffeservisdelar, ca 70 delar, samma typ
- 2021-12-09
- Mälardalens Auktioner
- 200 SEK
Mat
- 2018-12-01
- 400 SEK
Mat
- 2018-08-22
- 650 SEK
Mat
- 2018-01-31
- 500 SEK
Mat
- 2017-09-23
- 350 SEK
Mat-
- 2017-05-30
- 450 SEK
Mat-
- 2017-05-25
- 300 SEK
- 2018-03-10
- Halmstads Auktionskammare EF
- 300 SEK