Mat- och kaffeservisdelar 71st, 'Asta', Karlskrona
Med blomdekor och förgyllning. Förgyllningsslitage.
Länk till objektet hos Dalarnas Auktionsbyrå AB250 SEK
Avslutade auktioner liknande Mat- och kaffeservisdelar 71st, 'Asta', Karlskrona
Mat
350 SEK
Mat
400 SEK
Mat & kaffeservisdelar, ca 70 delar, samma typ
200 SEK
Mat
400 SEK
Mat
650 SEK
Mat
500 SEK
Mat
350 SEK
Mat-
450 SEK
Mat-
300 SEK
300 SEK