Mat- och kaffeservisdelar 71st, Asta, Karlskrona

Mat- och kaffeservisdelar 71st, 'Asta', Karlskrona

Med blomdekor och förgyllning. Förgyllningsslitage.

  • 2017-07-30 12:00:00
  • Dalarnas Auktionsbyrå AB

Slutpris:250 SEK

Avslutade auktioner liknande Mat- och kaffeservisdelar 71st, 'Asta', Karlskrona