Asta Holmberg (1900-1982)
Olja på duk, Stockholmsmotiv. Signerad och daterad 46. (37x45)
- 2015-10-04 12:00:00
- Dalarnas Auktionsbyrå AB
Slutpris:250 SEK
Avslutade auktioner liknande Asta Holmberg (1900-1982)
Asta Holmberg Vy från Fjällgatan på Södermalm
- 2019-12-09
- 300 SEK
Asta Holmberg oljemålning
- 2019-09-16
- 300 SEK
Asta Holmborg oljemålning
- 2018-01-05
- 1 200 SEK
Oljemålning, Asta Holmberg (1900-1982)
- 2015-05-11
- 100 SEK
- 2015-02-02
- 100 SEK
Tavla olja på duk sign Asta Holmberg
77 x 89 cm Läs mer...
- 2020-10-04
- Eskilstuna Auktionsverk
- 225 SEK
Asta Nielsen: To kompositioner i blåt (2)
- 2023-09-13
- Auktionshuset Hørsholm
- 650 DKK
Karl Gustav Holmberg
- 2024-05-13
- 750 SEK
10 öre helsaksbrevkort Nya Posthuset i Göteborg
- 2024-04-08
- Göta Frimärken
- 425 SEK
- 2021-11-03
- Auktionshuset Hørsholm
- 325 DKK