Libris auktionskatalogr
BOKAUKTIONSKATALOGER. Sten Westerbergs bibliotek på Beatelund. I-V. (Libris auktioner) 1972. . Se text.
- 2016-10-22 00:00:00
Slutpris:600 SEK
Avslutade auktioner liknande Libris auktionskatalogr
Hermès
- 2024-05-12
- Bukowskis
- 3 000 SEK
Ralph Gibson
- 2024-05-26
- Bukowskis
- 2 800 SEK
Lantbrukslitteratur, 1548-9
- 2024-02-28
- Bukowskis
- 4 244 SEK
Hermès
- 2023-12-10
- Bukowskis
- 7 100 SEK
Hermès
- 2023-12-23
- Bukowskis
- 2 400 SEK
Etsning, Akseli Gallen-Kallela (1865-1931)
Akseli Gallen-Kallela (1865-1931), Finland. Ex Libris Eliel Aspelin, ej signerad. Bildmått: 9x6,7, yttermått inklusive ram: 21x15,5. Akseli Gallen-Kallela, finländsk målare född i Björneborg 1865, död Läs mer...
- 2023-12-18
- 1 200 SEK
Exlibris 2 volumes
- 2021-03-07
- 300 SEK
Fotografisk bild, Ralf Turander (f. 1943)
- 2023-11-13
- 4 000 SEK
Hermès
- 2023-10-28
- Bukowskis
- 3 300 SEK
- 2023-10-05
- Auktionshuset Hørsholm
- 1 000 DKK