Emaljskylt 1920-tal, Sportauktion

EMALJSKYLT, 1920-tal, "Hermes Velocyklopeder, AB Nymans Verkstäder Uppsala", vit text mot röd fond, ca 50x74 cm. Emaljskador.

Slutpris:2 000 SEK

Avslutade auktioner liknande Emaljskylt 1920-tal, Sportauktion