Emaljskylt 1900-talets andra hälft,  Sportauktion

EMALJSKYLT, 1900-talets andra hälft, "TUDOR BATTERIER", röd text mot svart botten, diameter ca 45 cm. Bruksslitage.

Slutpris:350 SEK

Avslutade auktioner liknande Emaljskylt 1900-talets andra hälft, Sportauktion