K Gahnström  Sportauktion

K Gahnström Sportauktion

K GAHNSTRÖM (1900-tal), Ishockeymatch, signerad KGahnström -50, olja på pannå, 32x40 cm. 345445.

Slutpris:350 SEK

Inga auktioner liknande "K Gahnström Sportauktion" hittades.