Lennart Hyland porträtt Sportauktion
LENNART "Den glider in i mål" HYLAND, porträtt, oljemålning signerad Anders Lundquist, 72x59 cm, 2 Lp-skivor medföljer "Rekord reportage radio", "Heja Sverige friskt humör", . 346228.
- 2016-02-27 00:00:00
Slutpris:300 SEK
Avslutade auktioner liknande Lennart Hyland porträtt Sportauktion
(F) Blandad låda mest Olympiad/Sport
Vackert handmålat original till Herrarnas kalender 1953 med porträtt av Lennart Hyland (inramad med glas), Handkolorerat originaltryck Olympiska Spelen inramad i passepartout, Inramad tavla "PLEBISCIT Läs mer...
- 2024-02-25
- Göta Frimärken
- 200 SEK
Lennart Hyland pris
- 2015-12-04
- 350 SEK
AIK memorabilia 1950-tal, Sportauktion
- 2016-02-27
- 2 600 SEK