Wayne Gretzky signerat fotografi, sportauktion
WAYNE GRETZKY (Canada ,född 1961) "The Great One"- Los Angeles Kings, signerat fotografi, 24x19 cm. 363256.
- 2016-02-27 00:00:00
- Stockholms Auktionsverk
- Länk till objektet
Slutpris:2 000 SEK
Avslutade auktioner liknande Wayne Gretzky signerat fotografi, sportauktion
AUTOGRAF, "Wayne Gretzky".
Signerat fotografi, total mått 50x35 cm. Ytslitage. Läs mer...
- 2018-08-12
- Halmstads Auktionskammare EF
- 350 SEK
AUTOGRAF, "Wayne Gretzky".
Signerat fotografi. Läs mer...
- 2014-02-18
- Kolonn
- 300 SEK
Autograf Muhammad Ali Sportauktion
MUHAMMAD ALI (Cassius Clay, USA, född 1942), signerat svartvitt fotografi, 25,5x20 cm, 2 osignerade fotografier, 25,5x20 resp 17,5x24 cm samt mapp medföljer. Foto med hanteringsmärken Läs mer...
- 2016-02-27
- Stockholms Auktionsverk
- 4 000 SEK
Autografer "Ingo", "Nacka" mfl Sportauktion
AUTOGRAFER, 1950-tal, skissblock, bla Nacka Skoglund, Gunnar Nordahl (signerat fotografi), Nils Liedholm, Ingemar "Ingo" Johansson (4 st), Hammarby IF fotboll 1954, allsvenska spelare från bla Läs mer...
- 2016-02-27
- Stockholms Auktionsverk
- 1 000 SEK