Kjell Löwenadler Prins Bertil Sportauktion
MOTORPRINSEN - KJELL LÖWENADLER (1905-1993): Porträtt av Prins Bertil Bernadotte -"Motorprinsen", Skytteförbundets Överstyrelse, signerad och daterad Löwenadler 1968, olja på duk, 80x63 cm. 347243.
- 2016-02-27 00:00:00
Slutpris:3 400 SEK
Avslutade auktioner liknande Kjell Löwenadler Prins Bertil Sportauktion
Kjell Löwenadler oljemålning
- 2019-06-27
- 550 SEK
- 2016-02-27
- http://www.stadsauktion.se
- 850 SEK
- 2016-03-14
- 500 SEK
K Nordahl tröja nr 2 - 50-tal, Sportauktion
KNUT NORDAHL, FOTBOLLSTRÖJA, tröjnummer 2, 1950-tal, storlek M, lapp märkt Idrott, möjligen Svenska Proffslandslaget, fotografi medföljer, 13x18 cm, alternativt Pressens-lag :Stående fr.v.: Stig Sundqvist, Nils Läs mer...
- 2016-02-27
- http://www.stadsauktion.se
- 500 SEK