ÅKE WICKSTRÖM. Auktion. Olja på duk, signerad.

22,5 x 27 cm.

Slutpris:451 SEK

Avslutade auktioner liknande ÅKE WICKSTRÖM. Auktion. Olja på duk, signerad.