INGE ERIKSSON. "Smålandsauktion i härligt vinterväder". Olja på duk, signerad och daterad a tergo 1991.
Ca.
64x80 cm.
2016-10-16 21:53:00
Gomér & Andersson Linköping
Länk till objektet
Slutpris:
1 105 SEK
Inga auktioner liknande
"INGE ERIKSSON. "Smålandsauktion i härligt vinterväder". Olja på duk, signerad och daterad a tergo 1991."
hittades.