PER OLOF ZACHRISSON. "Marsauktion i Kinda". Olja på pannå, signerad.
Ca. 46x55 cm.
- 2016-09-25 11:12:00
- Gomér & Andersson Linköping
Slutpris:350 SEK
Avslutade auktioner liknande PER OLOF ZACHRISSON. "Marsauktion i Kinda". Olja på pannå, signerad.
Per Olof Zachrisson
- 2021-12-19
- 250 SEK
- 2013-08-04
- Lauritz - SE, Örebro, Aspholmen
- 550 SEK
PER OLOF ZACHRISSON
- 2014-12-19
- Bukowskis market
- 300 SEK
Oljemålning, signerad ZN (Per Olof Zachrisson
- 2010-05-31
- 100 SEK