ARNE WALLSTEN. "Auktion i Småland", olja på duk.
49 x 78 cm.
- 2016-03-08 19:17:00
- Kalmar Auktionsverk
Slutpris:300 SEK
Avslutade auktioner liknande ARNE WALLSTEN. "Auktion i Småland", olja på duk.
Arne Wallsten
- 2024-01-17
- 600 SEK
Rammått: 46x54cm. Läs mer...
- 2023-12-12
- Laholms Auktioner
- 80 SEK
- 2018-05-02
- Kalmar Auktionsverk AB
- 300 SEK
Arne Wallsten
- 2018-07-31
- 50 SEK
Arne Wallsten
- 2018-07-31
- 150 SEK
ARNE WALLSTEN. OLJA på duk, signerad, 1900-tal.
- 2020-05-28
- Kalmar Auktionsverk AB
- 350 SEK
59 x 88,5 cm. Läs mer...
- 2016-06-12
- Auktionshuset Thelin & Johansson
- 300 SEK
- 2018-12-23
- Kalmar Auktionsverk AB
- 300 SEK
ARNE WALLSTEN. Olja på duk.
- 2018-04-25
- Halmstads Auktionskammare EF
- 300 SEK
ARNE WALLSTEN. Olja på duk.
- 2018-04-25
- 300 SEK