ESKIL NORDELL. "Auktion vid torpet". Olja på pannå, signerad.
Ca. 79x109 cm.
- 2015-11-11 19:20:00
- Gomér & Andersson
Slutpris:2 810 SEK
Avslutade auktioner liknande ESKIL NORDELL. "Auktion vid torpet". Olja på pannå, signerad.
- 2016-02-02
- Lauritz
- 525 SEK
Eskil Nordell
- 2021-05-06
- 450 SEK
Eskil Nordell oljemålning
- 2016-09-04
- 500 SEK
Ca. 50 x 61 cm. Läs mer...
- 2016-12-06
- Gomér & Andersson Linköping
- 1 400 SEK
ESKIL NORDELL. Olja på pannå, signerad.
- 2016-01-25
- Gomér & Andersson
- 300 SEK
- 2013-02-26
- Gomér & Andersson
- 450 SEK
37 x 45 cm. Läs mer...
- 2013-02-26
- Gomér & Andersson
- 450 SEK
ESKIL NORDELL. Litografi. Signerad.
- 2013-11-14
- Gomér & Andersson
- 400 SEK