ASTA HOLMBERG. Mansporträtt. Olja på duk, signerad.
79,5 x 63,5 cm.
- 2015-10-13 16:21:00
- Auktionshuset Thelin & Johansson
Slutpris:300 SEK
Avslutade auktioner liknande ASTA HOLMBERG. Mansporträtt. Olja på duk, signerad.
Asta Holmberg Vy från Fjällgatan på Södermalm
- 2019-12-09
- 300 SEK
- 2023-11-27
- 900 SEK
Asta Holmberg oljemålning
- 2019-09-16
- 300 SEK
Karl Gustav Holmberg
- 2024-05-13
- 750 SEK
Hav, ca 80 x 64 cm Läs mer...
- 2024-08-07
- Olséns Auktioner
- 400 SEK
Nanna Holmberg
- 2023-08-10
- 350 SEK
Hugo Simberg
- 2024-05-29
- Bukowskis
- 2 200 EUR
Oljemålning, Sixten Holmberg. Signerad
- 2022-09-26
- 100 SEK
Oljemålning, Victor Lagerström (1864-1948)
- 2023-10-09
- 400 SEK
Christina Mårtensson Holmberg
- 2022-10-16
- 400 SEK