ASTA HOLMBERG. Mansporträtt. Olja på duk, signerad.

79,5 x 63,5 cm.

Slutpris:300 SEK

Avslutade auktioner liknande ASTA HOLMBERG. Mansporträtt. Olja på duk, signerad.

Asta Holmberg Vy från Fjällgatan på Södermalm

  • 2019-12-09
  • Stockholms Auktionsverk
  • 300 SEK
Oljemålning, Oidentifierad konstnär. Mansporträtt. Signerad. Olja på duk

  • 2023-11-27
  • Metropol
  • 900 SEK
Asta Holmberg oljemålning

Asta Holmberg oljemålning

  • 2019-09-16
  • Stockholms Auktionsverk
  • 300 SEK
Karl Gustav Holmberg

Karl Gustav Holmberg

  • 2024-05-13
  • Sikö Auktioner
  • 750 SEK
KARL GUSTAV HOLMBERG 1916-1994, olja på duk, signerad och daterad 1976

Hav, ca 80 x 64 cm Läs mer...

  • 2024-08-07
  • Olséns Auktioner
  • 400 SEK
Nanna Holmberg

Nanna Holmberg

  • 2023-08-10
  • Sikö Auktioner
  • 350 SEK
Hugo Simberg

Hugo Simberg

  • 2024-05-29
  • Bukowskis
  • 2 200 EUR
Oljemålning, Sixten Holmberg. Signerad

  • 2022-09-26
  • Metropol
  • 100 SEK
Oljemålning, Victor Lagerström 1864-1948

Oljemålning, Victor Lagerström (1864-1948)

  • 2023-10-09
  • Metropol
  • 400 SEK
Christina Mårtensson Holmberg

Christina Mårtensson Holmberg

  • 2022-10-16
  • Sikö Auktioner
  • 400 SEK