ARNE WALLSTEN. "Auktion vid det gröna huset", olja på duk, signerad.
65 x 94,5 cm.
- 2015-10-01 22:36:00
- Kalmar Auktionsverk AB
Slutpris:300 SEK
Avslutade auktioner liknande ARNE WALLSTEN. "Auktion vid det gröna huset", olja på duk, signerad.
Arne Wallsten
- 2018-07-31
- 150 SEK
- 2019-03-18
- Lauritz - Herlev
- 1 800 DKK
- 2019-03-18
- Lauritz - Herlev
- 1 600 DKK
- 2019-03-18
- Lauritz - Herlev
- 1 500 DKK
- 2019-03-18
- Lauritz - Herlev
- 1 500 DKK
- 2019-03-18
- Lauritz - Herlev
- 1 900 DKK
65 x 94,5 cm. Läs mer...
- 2015-10-01
- Kalmar Auktionsverk AB
- 300 SEK
26 x 34 cm. Läs mer...
- 2015-04-19
- Nyköpings auktionsverk
- 300 SEK