2 partier blandat auktionsgods, samt fotogenlampa
Bla. Glas och metall arbete. Ej genomgångna, nagg och skador kan förekomma.
- 2015-01-14 00:00:00
- Helsingborgs Auktionsverk
Slutpris:200 SEK
Slutpris:200 SEK