2 partier div. auktionsgods
- 2014-02-12 00:00:00
- Helsingborgs Auktionsverk
Slutpris:200 SEK
Avslutade auktioner liknande 2 partier div. auktionsgods
2 parti div. auktionsgods
Bestick, dosa Stockholm, trädgårdstomtar, ljusstakar, schackfigurer Läs mer...
- 2015-06-10
- Helsingborgs Auktionsverk
- 200 SEK
Div auktionsgods
Bla, bordslampa B Vallien, nysilverbrickor m m. Ej genomgångna, nagg och skador kan förekomma. Läs mer...
- 2015-02-11
- Helsingborgs Auktionsverk
- 350 SEK
Div auktionsgods 2 partier
Bla, ljusstakar, kanna, väggkonsoler m m. Ej genomgångna, nagg och skador kan förekomma. Läs mer...
- 2015-02-11
- Helsingborgs Auktionsverk
- 700 SEK
Div auktionsgods, 12 delar
Bla, bordslampa, koppar, cabaret digsmed m m. Ej genomgångna, nagg och skador kan förekomma. Läs mer...
- 2015-02-11
- Helsingborgs Auktionsverk
- 400 SEK
Parti div auktionsgods, bl a porslin
Läs mer...
- 2014-05-14
- Helsingborgs Auktionsverk
- 100 SEK
Parti div auktionsgods
Läs mer...
- 2014-05-14
- Helsingborgs Auktionsverk
- 100 SEK
2 parter med div. auktionsgods, Bl a kristall, fat...
Läs mer...
- 2014-01-15
- Helsingborgs Auktionsverk
- 150 SEK
3 partier div. auktionsgods
Läs mer...
- 2013-12-19
- Helsingborgs Auktionsverk
- 300 SEK
3 partier div. auktionsgods
bla. Barbie, gjutjärnsmortel och gamla sedlar Läs mer...
- 2013-12-19
- Helsingborgs Auktionsverk
- 900 SEK
Parti med 78v - 45v skivor
och div. auktionsgods Läs mer...
- 2013-10-31
- Helsingborgs Auktionsverk
- 250 SEK