2 partier diverse auktionsgods
bl a. glas
- 2013-12-10 00:00:00
- Helsingborgs Auktionsverk
Slutpris:100 SEK
Avslutade auktioner liknande 2 partier diverse auktionsgods
Välgörenhetsauktion till förmån för Ukraina, ...
- Osålt auktionsgods säljes i dess helhet till förmån för Ukraina. Läs mer...
- 2022-03-20
- Ystads Auktioner
- 450 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. OLJA på pannå "Auktions...
höjd 40 cm, bredd 55 cm. mindre åldersslitage. Läs mer...
- 2019-09-11
- Kalmar Auktionsverk AB
- 505 SEK
Fasadskylt,
Auktionsgods, Antik & Antikhandel, plåt, med belysning, modell äldre, 67x115 ca. Läs mer...
- 2017-02-27
- Metropol
- 1 400 SEK
Diverse auktionsgods, 8 delar
Skulpturer, ljusstakar, bordslampor, vägglampor Läs mer...
- 2015-09-11
- Helsingborgs Auktionsverk
- 200 SEK
2 partier med diverse auktionsgods
Läs mer...
- 2015-09-11
- Helsingborgs Auktionsverk
- 350 SEK
2 partier diverse auktionsgods
Bl a metall Läs mer...
- 2015-09-11
- Helsingborgs Auktionsverk
- 200 SEK
5 partier diverse auktionsgods
Bl a koppar och tenn. Läs mer...
- 2015-09-11
- Helsingborgs Auktionsverk
- 350 SEK
Diverse auktionsgods
3 st glas, Snäcka samt Figuriner, 3 st Ej genomgånget skador och nagg kan förekomma. Läs mer...
- 2015-06-24
- Helsingborgs Auktionsverk
- 200 SEK
3 partier diverse auktionsgods
Porslin, tenn, nysilver mm. Ljusstake Gusum. Ej genomgånget, skador och nagg kan förekomma. Läs mer...
- 2015-06-24
- Helsingborgs Auktionsverk
- 200 SEK
Hyllplan diverse auktionsgods
Bordslampor, vaser, ytterfoder mm. Ej genomgånget skador och nagg kan förekomma. Läs mer...
- 2015-06-24
- Helsingborgs Auktionsverk
- 200 SEK