3 partier diverse auktionsgods

Porslin, tenn, nysilver mm. Ljusstake Gusum. Ej genomgånget, skador och nagg kan förekomma.

  • 2015-06-24 00:00:00
  • Helsingborgs Auktionsverk

Slutpris:200 SEK

Avslutade auktioner liknande 3 partier diverse auktionsgods