Lot 10 st 4 Skilling Banco stämplade och i flera
olika nyanser. (A)
- 2014-10-03 00:00:00
- Frimärksauktioner i Göteborg AB
Slutpris:1 500 SEK
Avslutade auktioner liknande Lot 10 st 4 Skilling Banco stämplade och i flera
- 2024-09-15
- Myntauktioner i Sverige
- 1 900 SEK
Frimärken
- 2024-04-28
- Göteborgs Auktionskammare
- 2 400 SEK
Lot med 7 st olika XpoNAT handböcker.
- 2024-08-26
- Göta Frimärken
- 1 200 SEK
(D) Samling Sverige stämplat 1855-1891
- 2023-11-27
- Göta Frimärken
- 30 000 SEK
FRIMÄRKSALBUM, 4 st, Sverige.
- 2020-07-26
- Halmstads Auktionskammare AB
- 1 300 SEK
- 2020-04-05
- Kalmar Auktionsverk AB
- 2 895 SEK
- 2019-05-08
- Kalmar Auktionsverk AB
- 650 SEK
Lot med 5 klassiska stämplade märken.
- 2014-10-03
- 600 SEK
- 2016-07-14
- Gomér & Andersson Linköping
- 5 083 SEK
FRIMÄRKSSAMLING och MEDALJER M M, 18/1900-tal.
- 2016-03-15
- Kalmar Auktionsverk
- 1 755 SEK