ASTA HOLMBERG. Kvinnoporträtt. Olja på duk, signerad.
79 x 63 cm.
- 2015-10-13 20:56:00
- Auktionshuset Thelin & Johansson AB
Slutpris:300 SEK
Avslutade auktioner liknande ASTA HOLMBERG. Kvinnoporträtt. Olja på duk, signerad.
Asta Holmberg Vy från Fjällgatan på Södermalm
- 2019-12-09
- 300 SEK
Asta Holmberg oljemålning
- 2019-09-16
- 300 SEK
Karl Gustav Holmberg
- 2024-05-13
- 750 SEK
Hav, ca 80 x 64 cm Läs mer...
- 2024-08-07
- Olséns Auktioner
- 400 SEK
Nanna Holmberg
- 2023-08-10
- 350 SEK
- 2024-09-22
- 100 SEK
- 2024-09-29
- 260 SEK
Olja på duk, Okänd konstnär
- 2024-04-28
- Göteborgs Auktionskammare
- 1 900 SEK
Olja på duk, efter Axel Roslin
- 2024-04-28
- Göteborgs Auktionskammare
- 1 200 SEK
Olja på duk, Okänd konstnär
- 2024-02-25
- Göteborgs Auktionskammare
- 600 SEK