Asta Knudsen pastell

Asta Knudsen pastell

ASTA KNUDSEN (1900-tal): "Fågelskärmmor i L´Agaro", signerad och daterad Asta Knudsen oktober -91, pastell, ca 50 x 62 cm. 343688.

Slutpris:600 SEK

Inga auktioner liknande "Asta Knudsen pastell" hittades.