Asta Knudsen pastell
ASTA KNUDSEN (1900-tal): "Fågelskärmmor i L´Agaro", signerad och daterad Asta Knudsen oktober -91, pastell, ca 50 x 62 cm. 343688.
- 2015-11-20 00:00:00
Slutpris:600 SEK
Slutpris:600 SEK