Besson 20. årh. Denne auktion er annulleret1987859

Besson. Oliemaleri på plade. Havnestemning, sign. Besson, 30 x 40 cm. (39 x 49) cm.

  • 2010-09-03 17:19:00
  • Lauritz - DK, Kolding, Trianglen

Slutpris:300 DKK

Avslutade auktioner liknande Besson 20. årh. Denne auktion er annulleret1987859

Trumpet Besson o

Trumpet Besson o

  • 2022-02-15
  • Kaplans Auktioner
  • 550 SEK
Trumpet, Westminster by Besson, 1900-tal

  • 2024-08-29
  • Mälardalens Auktioner
  • 500 SEK
Trombon Besson, London

Trombon Besson, London

  • 2021-08-03
  • Kaplans Auktioner
  • 500 SEK
TRUMPET, mässing, Antoine Courtois, Paris, sannolikt 1900-talets andra hälft

  • 2024-06-12
  • Olséns Auktioner
  • 1 700 SEK
Trumpet Besson London

Trumpet Besson London

  • 2021-06-15
  • Sikö Auktioner
  • 700 SEK
Trumpet Besson London

Trumpet Besson London

  • 2021-04-30
  • Sikö Auktioner
  • 600 SEK
Kornett Besson

Kornett Besson

  • 2020-12-26
  • Sikö Auktioner
  • 550 SEK
Kolsyrepistol Dan Besson

Kolsyrepistol Dan Besson

  • 2020-12-21
  • Sikö Auktioner
  • 650 SEK
Westminster Besson. Mini Tuba

Westminster 'Besson'. Mini Tuba

  • 2020-03-16
  • Lauritz - Aarhus
  • 350 DKK
Besson Stratford horn

Besson 'Stratford' horn

  • 2019-08-20
  • Lauritz - Roskilde
  • 350 DKK