Anétmai 19/2000-tallet Denne auktion er annulleret - se nu vare #1963625
Anétmai. Komposition. Print på lærred. Sign. og dateret Anétmai 08 på blændrammen. Uindrammet, 80 x 80 cm.
- 2010-08-12 15:14:00
- Lauritz - DK, Aarhus, Egå Havvej
Slutpris:325 DKK
Avslutade auktioner liknande Anétmai 19/2000-tallet Denne auktion er annulleret - se nu vare #1963625
- 2014-08-10
- Lauritz - SE, Norrköping, Finspångsv.
- 300 SEK
- 2014-08-10
- 300 SEK
- 2014-08-10
- 350 SEK
- 2012-05-23
- Lauritz - DK, Herlev, Dynamovej
- 550 DKK