ESKIL NORDELL,. Bonnauktion, färglito. sign.
Vinterbild med auktionsvisning. 40X 50 cm. HC. Konditionsrapport: Inga anmärkningar.Följerätt Nej
- 2012-10-10 15:30:00
- Gomér & Andersson
Slutpris:600 SEK
Avslutade auktioner liknande ESKIL NORDELL,. Bonnauktion, färglito. sign.
Tavla färglitografi sign Eskil Nordell 190/250
51 x 39 cm Läs mer...
- 2024-06-23
- Eskilstuna Auktionsverk
- 275 SEK
Tavla färglitografi sign Eskil Nordell 112/260
83 x 43 cm Läs mer...
- 2019-10-06
- Eskilstuna Auktionsverk
- 175 SEK
Tavla färglitografi sign Eskil Nordell 7/260
70 x 46 cm Läs mer...
- 2019-11-03
- Eskilstuna Auktionsverk
- 425 SEK
- 2012-10-10
- Gomér & Andersson
- 600 SEK
ESKIL NORDELL. blandteknik, sign.
- 2016-11-12
- Göteborgs Auktionsverk
- 350 SEK
Eskil Nordell, f 1921 (BUS) olja på pannå.
- 2012-04-19
- Lauritz - SE, Norrköping, Finspångsv.
- 325 SEK
- 2012-10-07
- Bukowskis market
- 450 SEK
- 2012-10-07
- Bukowskis market
- 300 SEK
Bygata. 40 x 50. Läs mer...
- 2012-10-08
- Bukowskis market
- 1 000 SEK
- 2012-10-08
- Gomér & Andersson
- 3 000 SEK